Żeglarski piknik rodzinny 2013

Drukuj
Odsłony: 37694
15.06.2013 Żeglarski piknik rodzinny

 
      W dniu 2013-06-15 według terminarza klubowego odbył się piknik rodzinny po tytułem „Ciąg....ciąg”. Na przystani stawili się: Sławek z synami Mateuszem i Ksawerym, Grzegorz z córką Martą i koleżanką Oleńką, Gonia z wnusią Julcią, Basia z wnukiem Adamem, Paulina i Michał, Grzegorz i Elżbieta z Maćkiem oraz Kamil z Paulą i duży Michał. 

    Pogoda dopisała, wiatr sprzyjał, słonko doskwierało zatem popłynęliśmy na wielką wodę tzn. Jezioro Wdzydzkie. Porządne 3 stopnie B dognało nas do Wdzydzkiego Raju, gdzie to zrobiliśmy sobie przerwę, jedząc tam „obfity” obiad np. fasolkę po bretońsku. Ten, kto zamówił sobie inne danie, był na pewno bardziej zadowolony.

   Zatoczka, w której zakotwiczyliśmy zauroczyła nas pięknym widokiem z tarasu oraz urokliwym terenem wokół przystani, który zaczęliśmy zwiedzać. Ponieważ na naszej drodze stanęło boisko do piłki siatkowej szybko utworzono dwie drużyny i rozegrano mecz. Wynik jego nie jest istotny, bo liczyła się tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzy. Około godziny 16 wyruszyliśmy w kierunku naszej przystani. Po powrocie do Gołunia, aby przedłużyć udany dzień przygotowaliśmy na prośbę młodszych i starszych klubowiczów małe ognisko, przy którym to zjedliśmy kiełbaskę.
Uczestnikom dziękujemy i liczymy na większą frekwencję w przyszłym roku 
Pozdrawiam Elżbieta Musielak

 

Joomla Themes designed by Web Hosting Top