Wybory władz klubu 2014-2015

Drukuj
Odsłony: 44252
25.03.2014 Wybory władz klubu na kadencję 2014-2015

 

 
 

      Na poniedziałek 25 marca wyznaczono termin I i zarazem II zebrania członków Jachtklub "Portowiec". Zebrania o tyle ba  rdzo ważnego, iż wyborczego z powodu rezygnacji z funkcji obecnego, wieloletniego Komandora Andrzeja Wątrowicza. Na zebraniu stawiło się 31 członków, którzy wraz z posiadanymi upoważnienieami stanowili 42 wyborców uprawnionych do głosowania.

 


Zanim doszło do wyborów głos zabrał Komandor, który podsumował swoją bogatą karierę 47 lat w Zarządzie, z czego, aż 22 jako Komandor. Potem kolejno przemawiali członkoiwe Zarządu i Komisji Rewizyjnej, odczytując swoje sprawozdania jak i wnioski, spostrzeżenia czy opinie. Niepowiem chwilami było gorąco, i dość nerwowo. Wreszcie po interpretacji statutu, weryfikacji wikipedi co do pojęcia "zwykłej większości głosów, doszliśmy do fazy głosowań...

 

 

Wpierw przegłosowano oddzielny wybór Komandora, gdzie z pośród dwóch kandydatów więcej głosów otrzymał Irek Gordon. Wybór pozostałych członów Zarządu, w drugim głosowaniu wyłonił 4 osoby, które z największym poparciem stanowić będą w najbliższych latach trzon decyzyjny klubu. Stanowić go będą: Małgorzata Cyrklaf, Mirosław Żmurko, Feliks Machut wybrani na kolejną kadencję, oraz Piotr Kropidłowski. Wybór Komisji Rewizyjnej nie był już tak emocjonujący, gdyż głosowania było tylo formalnością, dla trzech osób, które zadeklarowały chęc objęcia tej funkcji, tj. Grzegorza Babraj, Jacka Kibort i Jana Sokołowski. 
Gratulacje dla wszytskich i powodzenia! 
 
 

 

 

Joomla Themes designed by Web Hosting Top